Marcel Kurucz | logo

marcel kurucz html minisite webdesign seo fotografie

VÍTEJTE |
Tento web slouží jako informační stránka s nabídkou mých služeb. Od roku 1998 se věnuji tvorbě statických HTML stránek, webdesignu a počítačové grafice.

V roce 2003 jsem se začal aktivně věnovat digitální fotografii a její následné úpravě.

 
   
     
 

INTERNETOVÉ PROJEKTY

   

INFORMACE

SEZNAM PROJEKTŮ |
Abecední seznam spuštěných nebo připravovaných internetových projektů.

Na doménách s připravovanými projekty je spuštěna pouze univerzální internetová stránka se základními informacemi k danému projektu. Výjimku mohou tvořit takové, které již mají určený základní koncept a informační stránka je jim dána přímo na míru.

 

8-bit
Emulace a emulátory starých her z 8-bitových (dále také 16-bitových, 32-bitových) domácích počítačů, herních konzolí nebo coin-opů (herní automaty). Stránky se věnují hudbě a dalšímu dění okolo emulátorů a retro remake scény.

bankovnipujckyABC
Finanční web založený pro informace kolem bankovních půjček patří do portfolia finančních webů ABC. Portfolio finančních webů ABC sdružuje základní informace o bankovním sektoru a zaměřuje se na bankovní půjčky, konsolidaci půjček a mnohé další.

hypotekyABC
Finanční web založený pro informace na hypotéky, který patří do portfolia finančních webů ABC. Portfolio finančních webů ABC sdružuje základní informace o bankovním sektoru a zaměřuje se na půjčky, hypotéky, úvěry a mnohé další.

konsolidacepujcekABC
Finanční web založený pro informace kolem konsolidace půjček, který patří do portfolia finančních webů ABC. Portfolio finančních webů ABC sdružuje základní informace o bankovním a nebankovním sektoru a zaměřuje se na bankovní a nebankovní půjčky, konsolidaci půjček.

krasnevylety
Cestovatelský web s cestopisy z menších cest a výletů po České republice nebo měst Evropy. Cestopisy budou sepsány tak, aby v případě inspirace bylo možné absolvovat stejný nebo podobný výlet do dané krajiny nebo země. Součástí webu bude dokumentární fotografie.

nakupnikatalog
Projekt nákupního katalogu v sobě sdružuje seznam internetových obchodů rozdělených podle zaměření a oboru. Katalog by tak měl usnadnit uživatelům výběr vhodné prodejny. Na stránkách najdete informace o kamenných prodejnách a e-shopech.

nakupnipruvodce
Nákupní průvodce úzce navazuje na projekt nákupního katalogu, který se soustředí na kamenné prodejny a e-shopy. Nákupní průvodce spotřebiteli nabízí pomoc v podobě doporučení a výběru v nepřeberném množství výrobků na našem trhu dle jednotlivých oborů.

nalinkuj
V katalogu odkazů Nalinkuj najdete ručně tříděné odkazy vždy v těch správných kategoriích. Počet odkazů v takové kategorii je limitován jejich počtem a jsou zobrazeny s jedinečným a tématicky laděným článkem. Odkazy tak mají šanci získat větší váhu u fulltextových vyhledávačů.

nebankovnipujckyABC
Finanční web založený na informace kolem nebankovních půjček patří do portfolia finančních webů ABC. Portfolio finančních webů ABC sdružuje základní informace o bankovním a nebankovním sektoru a zaměřuje se na nebankovní půjčky, konsolidaci půjček a mnohé další.

nej-recenze
Stránky nej-recenze sdružují odkazy dostupných recenzí na českém webu. Nej-recenze se převážně zabývají tématem z oblasti výpočetní techniky a spotřební elektroniky. Cílem je pomoci při výběru nebo volbě vybraných produktů a ušetřit čas při hledání recenzí na internetu.

obchodnikatalog
Projekt obchodního katalogu zahrnuje seznam služeb dostupných na internetu rozdělený podle jednotlivých oborů. Katalog by tak měl usnadnit volbu při hledání příslušné služby. Obchodní katalog tak nepřímo navazuje na katalogy kamenných prodejen, e-shopů a zboží.

plumi
Připravovaný projekt rychlého hodnocení produktů nebo služeb dostupných na českém trhu za pomoci plusů a mínusů. PluMi (Plusy / Mínusy) nabídne na jednom místě okamžitý přehled nejdůležitějších vlastností vybraného výrobku společně se základním a rychlým hodnocením.

pocestach
Po cestách je cyklistický průvodce mapující ideální trasy pro cyklisty v České republice a případně zajímavé cyklotrasy v příhraničí okolních států. Průvodce po cestách na kole Vás tak navede na zajímavé cyklostezky ve Vašem okolí. Součástí bude dokumentární fotografie.

pruvodcenakupem
Průvodce nákupem se snaží být rádcem při Vašich nákupech nebo pomocníkem v nepřeberném množství obchodů, výrobců a značek nebo služeb na našem trhu. Získejte informace ještě před vlastním nákupem v internetovém nebo kamenném obchodě.

pujckyABC
Finanční web založený na informace kolem bankovních a nebankovních půjček patří do portfolia finančních webů ABC. Portfolio finančních webů ABC sdružuje základní informace o bankovním a nebankovním sektoru a zaměřuje se na bankovní a nebankovní půjčky, konsolidaci půjček.

slovem
Jedná se o weblog zaměřený na články středního rozsahu. Na weblogu slovem.cz píšeme ovšem co Vás zajímá. Na vybraná témata z běžného života se vždy snažíme slovem i obrazem nabídnout relevantní a správné informace.

uveryABC
Finanční web založený pro informace na úvěry, který patří do portfolia finančních webů ABC. Portfolio finančních webů ABC sdružuje základní informace o bankovním a nebankovním sektoru a zaměřuje se na půjčky, hypotéky, úvěry a mnohé další.

vyletykrajem
Výlety krajem Vás chtějí inspirovat zajímavými a krásnými místy po celé České republice pro Vaši tuzemskou dovolenou nebo třeba jen pro rodinný výlet. V počátku Vám výlety krajem přiblíží a nabídnou tipy na výlety v Libereckém kraji.

  Marcel Kurucz | internetové projekty

DALŠÍ INFORMACE K PROJEKTŮM |
Připravované internetové projekty nemají přesný časový termín, kdy dojde k jejich spuštění.

Převážně se vždy jedná o menší a střední weby nebo celé minisite.

Přesto, že to není mým základním cílem, jsem ochoten v případě Vašeho vážného zájmu nabídnout některé domény např. od pozastavených projektů k prodeji.

 

Reference z oblasti tvorby www stránek najdete v samostatné části vybraných internetových projektů.

 
 
 
 

html minisite webdesign seo fotografie

 

DOPORUČUJI |
Tuning samolepky na Vaše auta a motocykly.
Reklamní a grafické studio Bonnard.

copyright © 2008 - 2011 marcelkurucz.cz