Marcel Kurucz | logo

marcel kurucz html minisite webdesign seo fotografie

VÍTEJTE |
Tento web slouží jako informační stránka s nabídkou mých služeb. Od roku 1998 se věnuji tvorbě statických HTML stránek, webdesignu a počítačové grafice.

V roce 2003 jsem se začal aktivně věnovat digitální fotografii a její následné úpravě.

 
   
     
 

INTERNETOVÉ PROJEKTY

   

INFORMACE

SEZNAM PROJEKTŮ |
Abecední seznam spuštěných nebo připravovaných internetových projektů.

Na doménách s připravovanými projekty je spuštěna pouze univerzální internetová stránka se základními informacemi k danému projektu. Výjimku mohou tvořit takové, které již mají určený základní koncept a informační stránka je jim dána přímo na míru.

 

nakupnikatalog
Projekt nákupního katalogu v sobě sdružuje seznam internetových obchodů rozdělených podle zaměření a oboru. Katalog by tak měl usnadnit uživatelům výběr vhodné prodejny. Na stránkách najdete informace o kamenných prodejnách a e-shopech.

nakupnipruvodce
Nákupní průvodce úzce navazuje na projekt nákupního katalogu, který se soustředí na kamenné prodejny a e-shopy. Nákupní průvodce spotřebiteli nabízí pomoc v podobě doporučení a výběru v nepřeberném množství výrobků na našem trhu dle jednotlivých oborů.

nej-recenze
Stránky nej-recenze sdružují odkazy dostupných recenzí na českém webu. Nej-recenze se převážně zabývají tématem z oblasti výpočetní techniky a spotřební elektroniky. Cílem je pomoci při výběru nebo volbě vybraných produktů a ušetřit čas při hledání recenzí na internetu.

plumi
Připravovaný projekt rychlého hodnocení produktů nebo služeb dostupných na českém trhu za pomoci plusů a mínusů. PluMi (Plusy / Mínusy) nabídne na jednom místě okamžitý přehled nejdůležitějších vlastností vybraného výrobku společně se základním a rychlým hodnocením.

  Marcel Kurucz | internetové projekty

DALŠÍ INFORMACE K PROJEKTŮM |
Připravované internetové projekty nemají přesný časový termín, kdy dojde k jejich spuštění.

Převážně se vždy jedná o menší a střední weby nebo celé minisite.

Přesto, že to není mým základním cílem, jsem ochoten v případě Vašeho vážného zájmu nabídnout některé domény např. od pozastavených projektů k prodeji.

 

Reference z oblasti tvorby www stránek najdete v samostatné části vybraných internetových projektů.

 
 
 
 

html minisite webdesign seo fotografie

 

DOPORUČUJI |
Tuning samolepky na Vaše auta a motocykly.
Reklamní a grafické studio Bonnard.

copyright © 2008 - 2011 marcelkurucz.cz