Marcel Kurucz | logo

marcel kurucz html minisite webdesign seo fotografie

VÍTEJTE |
Tento web slouží jako informační stránka s nabídkou mých služeb. Od roku 1998 se věnuji tvorbě statických HTML stránek, webdesignu a počítačové grafice.

V roce 2003 jsem se začal aktivně věnovat digitální fotografii a její následné úpravě.

 
 

DOMÉNY

 
     
 

SEZNAM DOMÉN NA PRODEJ

   

DOMÉNY NA PRODEJ

SEZNAM DOMÉN S MOŽNOSTÍ PRODEJE |

 

DOMÉNA NA PRODEJ | www.obchodnikatalog.cz
Z důvodu nedostatku času projekt placeného obchodního katalogu odložen na neurčito. Projekt obchodního katalogu zahrnuje seznam služeb dostupných na internetu rozdělený podle jednotlivých oborů. Katalog by tak měl usnadnit volbu při hledání příslušné služby. Obchodní katalog tak nepřímo navazuje na katalogy kamenných prodejen, e-shopů a zboží. Tato doména je bez pomlčkové varianty.

 

DOMÉNA NA PRODEJ | www.nakupnikatalog.cz
Časově odložený projekt nákupního katalogu. Projekt nákupního katalogu v sobě sdružuje seznam internetových obchodů rozdělených podle zaměření a oboru. Katalog by tak měl usnadnit uživatelům výběr vhodné prodejny. Na stránkách najdete informace o kamenných prodejnách a e-shopech. Doména je včetně pomlčkové varianty www.nakupni-katalog.cz.

 

DOMÉNA NA PRODEJ | www.nakupnipruvodce.cz
Časově odložený projekt nákupního průvodce. Nákupní průvodce úzce navazuje na projekt nákupního katalogu, který se soustředí na kamenné prodejny a e-shopy. Nákupní průvodce nabízí pomoc v podobě doporučení a výběru v nepřeberném množství výrobků na našem trhu dle jednotlivých oborů. Doména včetně pomlčkové varianty www.nakupni-pruvodce.cz.

 

DOMÉNA NA PRODEJ | www.pocestach.cz
Odložený projekt cyklistického průvodce po ČR. Po cestách je cyklistický průvodce mapující ideální trasy pro cyklisty v České republice a případně zajímavé cyklotrasy v příhraničí okolních států. Průvodce po cestách na kole Vás tak navede na zajímavé cyklostezky ve Vašem okolí včetně dokumentární fotografie. Doména včetně pomlčkové varianty www.po-cestach.cz.

  Marcel Kurucz | domény na prodej

DOMÉNY NA PRODEJ |
Jako součást tvorby internetových projektů nakupuji vhodné domény. Nezřídka se stane, že nedojde ke kompletní realizaci takového projektu nebo je projekt časově odsunut.

Od takto momentálně nevyužitých projektů nabízím prodej domén. Protože každá doména byla zakoupena pro určitý internetový projekt, není mým cílem tyto domény za každou cenu prodat. S jejich využitím do budoucna stále počítám a tyto domény budu i nadále prodlužovat a nenechám je expirovat.

Nicméně jsem ochoten zvážit Vaší případnou nabídku ke koupi takové domény.

 

Minimální cena k jednání za doménu nebo doménu v balíčku společně s její pomlčkovou variantou je 29.000,- Kč.

 
 
 
 

html minisite webdesign seo fotografie

 

DOPORUČUJI |
Tuning samolepky na Vaše auta a motocykly.
Reklamní a grafické studio Bonnard.

copyright © 2008 - 2011 marcelkurucz.cz